Series
Ratings
267- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
- RosemaryRated ★ 4.0
- The Most Beautiful Goodbye in the WorldRated ★ 5.0
Suk HeeRated ★ 3.5- I Am HappyRated ★ 3.5
- Beautiful LadyRated ★ 4.0
- InvitationRated ★ 4.0
- LoverRated ★ 3.0
- A Problem at My Younger Brother's HouseRated ★ 3.0
A Second ProposalRated ★ 4.0- Full of SunRated ★ 4.0
White Nights 3.98Rated ★ 4.0
How Long I've KissedRated ★ 4.0- Love Me When You CanRated ★ 3.0
- Goodbye My LoveRated ★ 3.5
- Sweet BearRated ★ 3.0
- PurityRated ★ 3.0
Angel's ChoiceRated ★ 3.0
PapaRated ★ 3.0- Yes, SirRated ★ 3.0