Titles you rated
Pretty WomanRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0