Titles you rated
Fried Green TomatoesRated ★ 3.0
Le Week-EndRated ★ 4.0
Microbe & GasolineRated ★ 4.5
The Spanish ApartmentRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.5
The MachinistRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 4.0
BoysRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Dior and IRated ★ 4.0