Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
Step Up 3DRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 0.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5