Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
BeatRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Badland HuntersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Don't Buy the SellerRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5- HeroRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5