Titles you rated
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0