Movies
Ratings
383
Knives OutRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 5.0
Letters from Kanai NiraiRated ★ 3.0
Mountain Days with TomRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 1.5