Series
Ratings
12
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0