Movies
Ratings
343
Django UnchainedRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
SaltRated ★ 2.5
Total EclipseRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5