Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 1.5
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 4.5