Series
Ratings
73
I Need RomanceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0