Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.5- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0