Titles you rated
MissingRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Green HornetRated ★ 2.5
The CovenantRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
Fist of FuryRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 5.0
Sunshine BoysRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5