Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0