Titles you rated
Ghost HouseRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 2.5
TomorrowlandRated ★ 1.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 0.5
The CatRated ★ 1.5
AlwaysRated ★ 2.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 1.5
Penny PinchersRated ★ 1.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Two MoonsRated ★ 1.5