Titles you rated
- KashaRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Ruby RingRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 1.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 1.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0