Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 2.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0- The Daechi ScandalRated ★ 3.0
Special ActorsRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5- 클라라의 색즉시공Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Sonic the HedgehogRated ★ 2.0
BaywatchRated ★ 3.0