Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
So Not Worth ItRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 4.0
Black SummerRated ★ 2.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0