Movies
Ratings
637
Get OutRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
WildRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.5
The ShackRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0