Titles you rated
- Papa’s FingerRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 1.5
HereditaryRated ★ 5.0
UsRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
K-PAXRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
ChronicleRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0