Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0