Titles you rated
SunnyRated ★ 2.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 4.0
ElfRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 1.0
A Single ManRated ★ 3.5
The HoursRated ★ 3.5
Cruel IntentionsRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 1.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The King and IRated ★ 4.0
MunichRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 1.5
Mutt BoyRated ★ 1.0
DogvilleRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 1.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 1.0