Movies
Ratings
619
Betty BlueRated ★ 5.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
GeochilmaruRated ★ 4.0
My Lover YurieRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.5
The ChorusRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 3.0
EarthRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0