Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
School 2017Rated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0