Series
Ratings
56- One of A PairRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 2.5
AssemblyRated ★ 3.5- Paper CraneRated ★ 4.5
- You and IRated ★ 3.5
- First LoveRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 5.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
JejoongwonRated ★ 4.0
MRated ★ 5.0
HotelierRated ★ 4.5
SandglassRated ★ 5.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 5.0
GourmetRated ★ 5.0
1% of AnythingRated ★ 3.5- BossRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0