Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5