Movies
Ratings
594
SkyfallRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 2.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 2.0
Basic InstinctRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 2.5
The ContactRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 2.0
HeroRated ★ 3.0
Just FriendsRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
SurrogatesRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 3.0