Movies
Ratings
80
The HoleRated ★ 1.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 1.5
BrokenRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
HostelRated ★ 0.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 0.5
Singin' in the RainRated ★ 1.5
Omae Umasou Da naRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 3.5
SickoRated ★ 3.5
Little Black DressRated ★ 2.5
Last HolidayRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 3.0