Titles you rated
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0
KaosRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
The Alienist Season 1Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5