Series
Ratings
58
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5