Series
Ratings
209
The Thousandth ManRated ★ 3.0- TerminalRated ★ 3.5
Creating DestinyRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
The DuoRated ★ 3.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 3.5
Call of the CountryRated ★ 3.5
The Great MerchantRated ★ 3.0
Mr. BackRated ★ 3.5- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 4.0
Swallow the SunRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 4.5
Golden RainbowRated ★ 3.5
GloriaRated ★ 3.0
Still, Marry MeRated ★ 3.5
I Believe in LoveRated ★ 3.5
Idle MermaidRated ★ 3.0
Cutie PieRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 5.0
The MusicalRated ★ 3.0