Titles you rated
HopeRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
DerangedRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.0