Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
John QRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0