Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0