Titles you rated
ChefRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
DetourRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 2.5