Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.5
Death NoteRated ★ 1.5
HancockRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 0.5
WALL-ERated ★ 4.5