Movies
Ratings
223
The PriestsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5