Titles you rated
Doctor SleepRated ★ 4.5
Infinitely Polar BearRated ★ 3.5
Le ChefRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 4.5
In SecretRated ★ 2.5
Who You Think I AmRated ★ 4.0
JungleRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
IndignationRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
BrightburnRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 3.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Always Be My MaybeRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5