Titles you rated
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
The OARated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5
Master of NoneRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.0- Orphan BlackRated ★ 4.0