Movies
Ratings
69
InsurgentRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
MotherRated ★ 0.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0