Titles you rated
Final Space Season 1Rated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.0