Movies
Ratings
1019
HappyendRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Superpower GirlRated ★ 2.5
Crazy WaitingRated ★ 1.5
IrreversibleRated ★ 0.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Brigsby BearRated ★ 4.0
The Hill of SecretsRated ★ 3.5
Fat GirlRated ★ 3.0