Titles you rated
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
HwajungRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 5.0
Kid GangRated ★ 1.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0- Elite YankeeRated ★ 1.5
- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0