Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 4.0
SullyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5