Titles you rated
Three Summer NightRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
I Kissed a GirlRated ★ 3.5
FocusRated ★ 3.0
Woman in GoldRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Too Old Hip-Hop KidRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 1.0
The ShamelessRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
Child 44Rated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.5
The DropRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jersey BoysRated ★ 4.0