Series
Ratings
39
The ProducersRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 4.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0- MirandaRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.5- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5