Movies
Ratings
245
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Aya of Yop CityRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Magic MikeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Flowers of WarRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 5.0