Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
NewnessRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ShameRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5