Series
Ratings
32
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 2.5
Three DaysRated ★ 2.0
Witch's RomanceRated ★ 0.5
Princess AuroraRated ★ 2.0
God's QuizRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 0.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 0.5
HeartstringsRated ★ 1.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0