Movies
Ratings
22
Love ActuallyRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5